Dlaczego my?

  • 01

    Wszystkie zabiegi wykonywane są w sterylnych warunkach przy użyciu profesjonalnego sprzętu i narzędzi.

  • 02

    Wykonuję zabiegi, które bardzo często przynoszą ulgę w procesach chorobowych

  • 03

    W gabinecie panuje przyjazna atmosfera. Do każdego Pacjenta podchodzę z empatią i zrozumieniem.

O nas

Gabinet powstał głównie z myślą, by świadczyć zabiegi pacjentom ze schorzeniami stóp - Podstawowy Zabieg Podologiczny, jak również opieki nad pacjentami, którym potrzebna jest pomoc w pozbyciu się wielu schorzeń stosując znany od tysięcy lat terapeutyczny masaż stóp - Refleksoterapię.

Metoda ta poprzez odpowiedni ucisk punktów znajdujących się na stopach zwanych receptorami, niezwykle skutecznie oddziaływuje na wszystkie wewnętrzne narządy ciała. Refleksoterapia to również bardzo skuteczny zabieg zwalczający stres. Pacjenci w trakcie zabiegu zostają uwolnieni od negatywnych emocji, które często nawarstwiają się w życiu codziennym. Badania pokazują, że przyczyną wielu chorób cywilizacyjnych są czynniki emocjonalne i psychiczne.

Godne polecenia jest połączenie zabiegu Refleksoterapii z zabiegiem Chiropraktyki kości stóp polegającej na repozycji, której celem jest między innymi przywrócenie prawidłowego ustawienia stawów stóp. Połączenie obu terapii w trakcie jednego zabiegu może skutkować doskonałymi efektami.

Uzupełnieniem oferty zabiegów świadczonych naszym pacjentom jest Masaż Tajski Stóp. Znakomita terapia dla osób zabieganych, zapracowanych. Doskonała forma relaksu dająca pozytywny zastrzyk energii.

Zapraszam, Marek Idzikowski dyplomowany terapeuta, podolog.